Duben 2012

AKNÉ

9. dubna 2012 v 20:31 | Sherly. |  Beauty
AHOJ HOLKY.. a KLUCI taky samozřejmě!:)
Hodně lidí trápí akné.Je to někdy bolestivá záležitost ,ale navíc se bohužel dost silně zapíše na našem sebevědomí.Nejhorší je ,že bez dobrých přípravku a někdy ani s nimi , s tím nic neuděláme.
Já kvůli akné tak milionkrát brečela a cejtila jsem se poníženě.Vždycky jsem v časopisech ,ale i na ulicích pozorovala holky s krásnou bezchybnou pletí a záviděla.:/:(

Nemám nijak hroznou formu akné ,ale hrozně mě trápí zarudlý fleky ,který mi hrozně dlouho zůstávají na obličeji:(..
Chtěla bych vám poradit přípravky ,které mi s akné pomohly a VY MI PROSÍM NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ S ČÍM MÁTE ZKUŠENOSTI:))

Jako první je velmi důležitý si pořádně čistit pleť,jak ráno tak i večer.Já si večer nejdřív obličej umeju mejdlem ( neodličuji se ničím jiným) ,poté použiju buď čistící pěnu od RYORu z řady Aknestop a nebo mycí krém Antiakné od SYNCARE.Pak použiju tonikum a ještě nějaký gel .Od každé značky mam celou řadu:).
Popravdě mi víc vyhovuje řada Syncare.:)

  • Pak si večer obličej namažu krémem od RYORu taky z řady Aknestop s fytosfingosinem a ještě na zarudlý fleky natřu bělící sérum od Biodermy.To je asi celá moje denní hygiena proti akné,ale bohužel to zabírá minimálně.Nemůžu říct ,že se mi akné nezlepšilo ,ale nezmizelo mi což mi vadí..

  • Jedním z hodně dobrých krému jsem používala krém Cutishelp z konopné kosmetiky na noční použití.Ten byl opravdu skvělý ,ale smrdí a hodně vysušuje.Ale jednou za čas ho použiju a jsem spokojená.

  • Dneska jsem se rozhodla ,že vyzkouším obličej potřít citronovou šťávou ,prý je to výborný pomocník při boji s červenými fleky a má desinfekční účinky:P (napíšu později co na to řikám)
Také jsem slyšela,že když přestanete jíst cukry../ve všech formách/ strašně se vám zlepší pleť.Já nemám na to abych se vzdala sladkostí,ale kamarádka to udělala a jsou na ní změny vidět už tak po 2 týdnech ;)
NAPIŠTE PROSÍM SVŮJ NÁZOR!